Karaca OSGB
tr

İş Hukuku Danışmanlığı

İş Hukuku Danışmanlığı

KARACA ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ ÇEVRE VE DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak; yılların tecrübesini iş hukukunda da kullanıyoruz. 6221 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanununun yanı sıra, 4857 ve 5510 sayılı kanunlarda da danışmanlık alt yapımız vardır. Firmaların iş hukukuna dayalı sorunlarını çözüme kavuşturmak için elimizi taşın altına koymaktan çekinmiyoruz.

“Sadece yapanlar değil, kayıt altına altına alarak doğru yapanlar kendisini ve haklarını korur” ilkemizle müşterilerimizin iş hukukundan kaynaklanan sorunlarını çözümünde yardımcı oluyoruz.

Günümüzde iş davalarının astronomik rakamlara ulaşması bu alana olan ihtiyacı gözler önüne sermektedir. Sadece mahkeme süreçlerinin önüne geçmek ve dava dosyaları oluşturmak için değil, çalışanlar ile işverenin arasındaki ilişkileri doğru yönetmek için de bu danışmanlığın ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.

İş hukuku alanında verdiğimiz danışmanlık bireylerin daha profesyonel ve daha kuralcı davranmasına neden olarak iş hayatını belli bir düzene sokmaktadır.

KARACA ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ ÇEVRE VE DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan profesyonellerle ve bilirkişilerle bu hizmeti müşterilerine ekstra ücret talep etmeden sunmaktadır.